Hakkımızda

Hakkımızda

MİA İnşaat'ın sektör tecrübesiyle şekillenen hizmet ve kalite anlayışı ile hayata geçirdiği İkon Bodrum, yörenin eşsiz mimari yapısını modern bir tarzla birleştirip teknolojik alt yapıyla güçlendirerek sizi özel hissettirecek bir ayrıcalığa dönüştürüyor.

Bodrum Ortakent’te özgür mimari formlar ile şekillenen İkon Bodrum, estetik ve modern görünümünün yanı sıra konut sakinlerine geniş ve ferah çözümler sunarak; kendilerini özgür ve ayrıcalıklı hissedecekleri yeni bir dünya yaratıyor.

Her metrekaresi titiz bir tasarım anlayışının ürünü olan İkon Bodrum'un yatırım değeri yüksek lokasyon potansiyeli ile sunduğu 2+1, 3+1 ve müstakil villa seçenekleri, hayatınıza sıra dışı bir yenilik getirecek. Daire sakinlerinin ortak kullanım alanında yer alan yarı olimpik yüzme havuzu ve özel havuzlu villaları, kesintisiz enerji için jeneratörü, iki katlı kapalı otoparkı, çocuklar için düşünülmüş oyun alanları kendi içinde bir dünya yaratan İkon Bodrum’un kurduğu yaşam konseptinin sadece birkaç ayrıntısı. 

Sevdiklerinizi ve kendinizi huzur dolu bir yaşama kavuşturmak ve güven içinde olacağınız bir dünya şekillendirmek istiyorsanız, MİA İnşaat'ın sektörel tecrübesi ile sağlam temeller üzerine inşa ettiği İkon Bodrum’da eviniz ayrıldı. Kolay ödeme fırsatları ve banka garantisi ile sunduğu daire veya konut seçeneklerinden biri mutlaka sizin için.

MIA

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/ikonbodrum.com/httpdocs/pages/inc/scripts.php on line 13